poniedziałek, 7 października 2013

Nasza nagroda od ebobaska.

       Od dłuższego czasu, bo już kilka lat jestem na portalu www.ebobas.pl . Było to moje pierwsze forum, na którym zaczęłam pisać. Dzięki czemu poznałam wirtualnie, ale i osobiście fajne mamusie i ich dzieciaczki:) Biorę od czasu do czasu też udział w konkursach organizowanych przez EBOBASA. Mają zawsze ciekawe nagrody. Jednak nie zawsze nam się udaje wygrać. Ale jak się już uda - oj jak to cieszy! I tak właśnie ostatnio udało nam się wygrać kosmetyki firmy Atoperal Baby.
Jak widać na zdjęciach, otrzymaliśmy emulsję do ciała, szampon i piankę do mycia - wszystko do skóry atopowej, wrażliwej i suchej. Moi synkowie mają czasem dosyć wysuszoną skórę, Ksawkowi nawet takie plamki się pojawiają na pośladkach i na udach. Staram się ich po kąpielach nawilżać oliwkami, balsamami, ale i tak to coś się czasem pojawia. Teraz przetestujemy kosmetyki Atoperal i zobaczymy, jak skóra synków się zachowa:) Na razie użyliśmy podczas kąpieli szamponu, który extra mocno się pieni. Po kąpieli nasmarowałam synków emulsją, ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. I fajnie się rozciera:) A pianka natomiast to w ogóle rewelacja jak dla dzieci! Bo oczywiście najbardziej im przypadła do gustu:)  Tak więc my używamy, a EBOBASOWI bardzo dziękujemy za bardzo atrakcyjną nagrodę:)

6 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej :) Daj potem znać jak sie sprawdza balsam, czy jakoś działa na te plamki. U nas Madzia ma problemy skórne i to niestety coraz poważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. A niedługo dostaniemy dodatkową porcję tych właśnie kosmetyków do przetestowania od ebobas.pl. Hura! Jakże się cieszę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. o i ja się dostałam do testowania tych kosmetyków. gratuluję wygranej i zapraszam do obserwowania mojego bloga :D http://jara4.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Amanda widziałam i gratuluję;) Oczywiście mam Twój blog w obserwowanych, więc staram się być na bieżąco:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha ale niespodzianka - nie wiedziałam że to TY :D

   Usuń