środa, 11 grudnia 2013

BLOGOTEKA, w temacie Małego Człowieka.

      


   Zbierała się sójka za morze i wybrać się nie morze. Tak i ja zbierałam się do napisania lub próby ułożenia krótkiego wierszyka. Jedna z mam blogujących, chodzi tu o mamę z tego bloga http://zawodkobieta.blogspot.com  próbuje zainfekować jak najwięcej mamuś i tatusiów wirusem, który zwie się "BLOGOTEKA, w temacie Małego Człowieka"! Ja też się zaraziłam owym wiruskiem i teraz podaję tu moją szczepionkę;)


 Bloga prowadzę od niedawna,
pisząc czasem myślę, że jestem zabawna.
Opisuję mych synków, rodzinę,
nie wiem czemu- chyba potrzebuję adrenalinę.
Czasem napiszę słów kilka o czymś fajnym i nowym,
a innym razem o naszym wyjeździe dwudniowym.
O kulinariach też słów kilka spisuję,
nawet nie czuję, że rymuję;)
Więc jeśli ktoś chciałby do nas zaglądać,
to zapraszamy od razu - się nie ociągać!
Bo już za chwilę, za chwileczkę,
wpis będzie nowy i stracisz wonteczkę.
Trza będzie nadrabiać zamiast być na czasie,
a niektórzy nie lubią być poniewczasie:)

  Jeśli chce się, aby szczepionka była skuteczna w 100% trzeba jeszcze dać odpowiedź na pytanie: CZYM JEST DLA MNIE BLOGOWANIE? 
 Zaczęłam pisać tego bloga, bo chciałam zapisywać takie moje wspomnienia na temat dzieci. Jednak stwierdziłam, że to może być monotonny blog, a więc trzeb go urozmaicić kulinarnymi wpisikami czy jakimiś recenzjami. I tak powstał misz-masz Ani:)

   Mam nadzieję, że moja szczepionka zadziała i teraz ja zainfekuję kolejne 3 blogi. Dlaczego? A no bo takie są zasady. Zresztą o wszystkim możecie dokładnie poczytać u mamy założycielki tego wirusa   http://zawodkobieta.blogspot.com . A zasady tej zabawy są takie:
  1.Tworzymy rymowankę nt. swojego bloga , którą umieszczamy we wpisie na własnym blogu razem z odpowiedzią na pytanie - czym jest dla mnie blogowanie?
2.Zapraszamy do zabawy trzech kolejnych Blogerów Rodzicielskich  i informujemy ich o tym
3.Wracamy do zawodkobieta.blogspot.com i umieszczamy wymyśloną rymowankę w komentarzu pod postem wraz z linkiem do swojego bloga

Utworzymy dzięki temu wyjątkowy katalog blogów, inny niż wszystkie bo Z DUSZĄ:)

  Tak więc ja infekuję takie 3 blogi:

2 komentarze: