środa, 12 marca 2014

Dzisiejszy spacer.

     Dziś od rana cudne słonko świeciło i Patryk chciał iść na spacerek. Więc obiecałam, że jak tylko Ksawek wróci ze szkoły, to się przejdziemy na ten spacerek. Jednak chłopcy zamiast iść z mamą, postanowili pojechać. I tym sposobem mama zasuwała na nogach, Ksawek jechał rowerem, a Pati jechał na hulajnodze. Zresztą popatrzcie na tych moich synków;)


   Ale ten spacerek bardzo nam się spodobał:) I jakoś człowiek tak lepiej się poczuł jak się dotlenił:) No i przede wszystkim poznajemy coraz lepiej naszą okolicę;)

14 komentarzy:

 1. Wyszło trochę słoneczko, zapachniało wiosną i aż chce się żyć! U nas w ruch poszły rowery i inne podwórkowe pojazdy :-) Widać, że Twoim chłopcom też wiosna służy :-) Grunt to dobra zabawa!
  Pozdrawiam :-)

  W wolnej chwil zapraszam na urodzinowe rozdanie z mocą nagród do wygrania! :-) http://mamablogujepl.blogspot.com/2014/03/urodzinowe-rozdanie-czyli-urodziny.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, aż chce się an dworze przebywać;) Dzięki, zajrzę do Ciebie na rozdanie;)

   Usuń
 2. No na tych torach to istni modele Ci rosną

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie balas sie na tych torach? Chlopaki super!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miniu u nas akurat mało pociągów w ciągu dnia jeździ, więc spoko;)

   Usuń
 4. Słońce nas nastraja do spacerów, zachęca do zabaw na świeżym powietrzu. Fajnie tak się wyluzować i spezić miło czas :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trafiłam tu przez przypadek, i taka myśl mi się nasunęła: kiedy moje dzieci były małe - dużo czasu spędzałam na dworze, kiedy odrosły od ziemi i znalazły kolegów spaceruję zdecydowanie mniej, bo praca, bo mąż nie chce wyjść, bo koleżanka nie lubi chodzić (zaraz ugrzęzłybyśmy gdzieś na piwie). Psa sobie nie wezmę, bo za nic nie dam rady wyjść z nim rano na spacer. I tak ostatnio lepiej się dzieje, bo rowery wróciły do łask - małżonek o figurę zaczął się martwić ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To obyście coraz więcej i więcej tego czasu spędzali RAZEM na dworze;) Zapraszam częściej w odwiedziny na moje strony:)

   Usuń
 6. Widać, że chlopcy to wulkany energii:) zaczytalam się w Twoim blogu, więc zapraszam też do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 7. ale pozują - urodzeni z nich modele ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa;) Ksawek bardziej lubi pozować, ale Pati podpatruje brata;)

   Usuń