wtorek, 12 sierpnia 2014

Kolejne prezenty.

     Już jakiś czas temu, a dokładnie jakoś pod koniec maja wygrałam na FB taki komplecik. I tak jak napisałam na FB, tak też przekazałam ten zestaw mojej bratowej dla jej bliźniaczek:) Czyli ciocia się podchlebia od samych narodzin księżniczek :)


     W ubiegłym tygodniu odwiedził mnie kurier z cudowną nagrodą. Tę nagrodę wygrałam u Mama na tropie. Wiecie, że nie mogłam uwierzyć, że to mi się powiodło?! Z tymi odpowiedziami, które tam czytałam, naprawdę nie liczyłam na moją wygraną - tym bardziej ta nagroda mnie ucieszyła! Nagrodą jest skrzynka do kwiatów, dla której obecnie poszukuje super miejsca:)


     A dziś w końcu dotarł kurier z witaminkami dla moich smyków, które wygrałam u Młodzi-Rodzice . Chłopcy jak tylko zobaczyli co przyszło, chcieli, aby posmakować syropek - więc jedno opakowanie już otwarte:)


     I to na tyle :) A co u Was nowego doszło? Bo ja jeszcze czekam na jedną dostawę - ale tym razem książek dla synków do szkoły :)


8 komentarzy:

 1. No to jednym slowem - super zdobycze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajne zdobycze:) kurczę muszę i ja zacząć grać w konkursach. Bo ja to bym chciała wygrać a nie gram :/ i zawsze się o konkursach dowiaduję... czytając opisy tych którzy już wygrali:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, mój tata zawsze mi powtarzał: że chcąc wygrać - trzeba grać! Więc ja próbuję swoich sił tu i tam, czasem się uda, innym razem nie - ale tak to już jest :)

   Usuń
 3. Masz szczęście. Ile to radości z wygranych. Gratuluję !

  OdpowiedzUsuń