piątek, 28 listopada 2014

"Fundusz małżeński" Rebecca Winters

      "Fundusz małżeński" to druga z książek, którą zamówiłam sobie jakiś czas temu tutaj. Chwilę trwało, nim wzięłam się za jej czytanie, ale jakoś ostatnio mam wenę do czytania. Więc raz dwa udało mi się przeczytać tę książkę. Oj przyjemnie się ją czytało.


     "Trzy siostry, Greer, Olivia i Piper, urodziły się tego samego dnia. Są piękne, ambitne i wcale nie myślą o zakładaniu rodziny. Nieoczekiwanie otrzymują spadek, który mogą wydać tylko na znalezienie mężów. Pod pretekstem szukania idealnych partnerów wyjeżdżają na wakacje do Włoch, gdzie udają bogate  amerykańskie arystokratki. Na początek wynajmują luksusowy katamaran. Od razu staje się jasne, że przystojny kapitan i jego dwaj pomocnicy tylko udają załogę. Kim są naprawdę? Rozpoczyna się tajemnicze i zabawne qui pro quo..."

       Opisane w tej książce trojaczki, są śliczne, ale są też i zaradne. Prowadzą swoją firmę i mają mocne postanowienie - nie wychodzić za mąż, a przynajmniej nie przed 30-stką. Jednak testament, który im zostaje odczytany po śmierci ojca, trochę psuje humor najstarszej z trojaczek. Greer jest mega niepocieszona testamentem ojca, bo to głównie ona trzyma siebie i siostry w ryzach i to jej pomysłem było nie wychodzenie za mąż za szybko. Trzeba jednak jako wykonać prośbę ojca i wyjeżdżają do Włoch. Tam mają od samego tylko przylotu przeboje. Nic lepiej nie jest po wypłynięciu w morze wynajętym przez nie katamaranem - ciągle jakieś domysły, jakieś podejrzenia, jakieś ucieczki i więzienie. Och to zamykanie i poszukiwanie trzech sióstr jest przeplatane w całej książce. Jednak podczas tych ich przygód mają ciągle w swoim pobliżu 3 przystojniaków, którzy kilkakrotnie im pomagają, choć i przeszkadzają. Cała książka jest niby romansem, jednak dosyć delikatnym - nie ma tu żadnych scen, które możemy przeczytać w normalnych Harlequinach, ale swój urok romantyczny ta książka ma. I choć trojaczki niby podobne, ale ich historie tu opisane są różne i ciekawe. Zapraszam do lektury :)

2 komentarze:

  1. Zapowiada się ciekawie :) Kiedy Ty masz czas na te wszystkie książki? )

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ulka ostatnio jakoś mam czas i na spanie w ciągu dnia, i na czytanie książek, normalnie wcześniej nie wiedziałam, że można tak sobie czas zorganizować :)

      Usuń