środa, 21 stycznia 2015

Święto Babć i Dziadków.

      Jak już wszyscy wiedzą - dziś jest DZIEŃ BABCI a jutro będzie DZIEŃ DZIADKA.Takie 2 święta tych naszych kochanych najstarszych członków rodziny :) 
     Tak się składa, że ja swoich już ani babć, ani dziadków nie mam i to od łaaadnych kilku lat. Mam za to jedną babcię mężowską:) Dzielimy się nią, ona jest super i świetnie mi się z nią rozmawia i jej słucha - nadajemy na podobnych falach :) Moi chłopcy też bardzo kochają swoją jedyną prababcię :) Ale poza tą prababcią, chłopcy mają swoje 2 babcie i 2 dziadków. No i właśnie dla tej całej piątki w ubiegłym tygodniu chłopcy przygotowali laurki, które potem wysłaliśmy i o szczęście nasze - doszły do wszystkich na czas! A dziś jeszcze obdzwoniliśmy wszystkich z życzonkami - ach jak im wszystkim miło było :)     

12 komentarzy:

 1. Ja mam jeszcze swoją kochaną 84 letnią Babcię niestety obie jesteśmy przeziębione i spotkanie trzeba było odłożyć ze względów zdrowotnych mojej Babuni. Dzieci też robiły laurki dla swoich 2 Babć i 1 Prababci oraz 1 Dziadka. Niestety zapomniałam, że Luśka ma jeszcze jedną Babcię w przedszkolu i przed samym wyjściem musiałam wymyślić drobiazg dla przyszywanej Babci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli laurek trochę było do przygotowania. Oby zdrówko Wam dopisało i udało spotkać się z babcią :)

   Usuń
 2. Fantastyczne laurki - takie prezenty robione własnoręcznie mają największa wartość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ja też lubię dostawać takie laurki i kartki, to naprawdę piękny prezent :)

   Usuń
 3. Cudowne laurki zrobili chłopaki :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne laurki <3 I własnoręcznie pisane życzenia! Super :)

  OdpowiedzUsuń