poniedziałek, 19 października 2015

Książkowe nowości z Biedronki.

      Jakiś czas temu pisałam o moich zakupionych książkach w  Biedronce. Dziś znów Wam pokaże co upolowałam. Choć od jakiegoś już czasu w Biedronkach jest promocja KUP 2 KSIĄŻKI A 3 DOSTANIESZ 1 GROSZ. No i skusiłam się w końcu - oczywiście wybrałam 2 książki dla dzieci, a tę trzecią - za 1 gr dla siebie :) Przynajmniej mąż mi w tedy nie powie, że znów za duże pięniądze sobie książki kupuję :)

 

     Te dla dzieci są bardzo przejrzyste, moim skromnym zdaniem eleganckie i choć nie mają obrazków, no w jednej z nich jest tylko 1 kolorowy obrazek, to czyta się super. Takie książki to ja uwielbiam. 


      A co się tyczy wybranej książki dla mnie - jeszcze jej nie czytałam, ale zapowiada się ciekawie. To moje klimaty, więc na pewno książka mi się spodoba. 

     Zobaczcie czy i u Was są jakieś ciekawe propozycje w Biedronce dla Was lub Waszych dzieci :)

8 komentarzy:

 1. Poprzedni wpis o książkowych zdobyczach u Ciebie jak przeczytałam tak szybko poleciałam do Biedry, ale niestety nie było nic ciekawego, następnym razem informuj wcześniej o takich akcjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dobrze, dobrze, nie krzycz na mnie! Postaram się następnym razem pisać jak tylko coś fajnego wyczaję! ;)

   Usuń
 2. Pamiętam Króla Maciusia, bardzo mi się podobał. Ja ostatnio zaopatrzyłam sie w Biedronce w książeczki z naklejkami dla dzieci, dziewczynki są zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby nie było, mają w tych sklepach czasem coś fajnego i to za nieduże pieniądze :)

   Usuń
 3. ooo Król Maciuś Pierwszy :-) mam sentyment do tej książki ... gdzieś u rodziców mam swój egzemplarz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czas wyszukać książkę u rodziców i dzieciom poczytać :)

   Usuń