sobota, 24 października 2015

Serowa i ciasteczkowa kampania :)

      Nie wiem czy znacie TRND? Znacie? Może już od dłuższego czasu należycie tam do testerów? A jeśli nie znacie, to zajrzyjcie na ich stronkę i zalogujcie się - mają fajne kampanie, a w nich różne ciekawe rzeczy do testowania. Ja właśnie kilka dni temu dostałam swoją pierwsza przesyłkę do nich. Choć z kurierem, który dostarczał moją paczkę miałam małe przeboje, to w końcu paczka dotarła i mogliśmy rozpocząć testy!      Testy, właśnie - ale czego testy? No więc dostałam od TRND serowe przekąski Cheese Snack firmy Zott o smaku klasycznej mozzarelli oraz o smaku ketchupu. Jak idą testy? Hmmm... smakowicie :) Wkrótce więcej o testach tej przekąski.     A teraz moja druga kampania - tym razem od STREETCOM. O Streetcomie już pisałam niejednokrotnie , ale jeśli jest jeszcze ktoś, kto o nich nie słyszał, to zapraszam do zapoznania się z ich stronką i zalogujcie się, to też załapiecie się na fajne testy u nich. 
     Ja tym razem dostałam mega słodziachną przesyłkę - pełną ciasteczek! Ciasteczka dr Gerard. Oj mówię Wam, po tej kampanii chyba więcej spacerków z synciem będę miała, bo spalić kalorie trzeba będzie :) 

     A więc testujemy :) O wynikach naszych smakowitych testów później Wam napiszę :) A Wy co teraz fajnego testujecie i od kogo?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz