piątek, 9 października 2015

Zestaw do włosów od Canpol babies.

     Tutaj pokazywałam Wam moją 3 przesyłkę od Canpol babies. Więc czas opisać te produkty. Dziś przedstawię Wam zestaw do włosów: szczotkę i grzebyczek. 


     Zestaw składa się z grzebyka z zaokrąglonymi ząbkami oraz wykonanej z miękkiego, naturalnego włosia szczotki. Szczotka ma naprawdę delikatne te włoski, więc spokojnie można ją stosować już od pierwszych chwil życia u dzieciątka. Aczkolwiek, jeśli dzieciątko ma ciemieniuchę - polecam zaopatrzyć się w szczoteczkę z twardszym włosiem. Choćby taką jak ta - również z Canpol babies.


     Te szczotki z naturalnym włosiem nadają się do codziennego masowanie główki dzieciątka. Co ma powodować wzmocnienie włosów u dziecka no i na pewno też jest przyjemne dla skóry głowy. Zresztą ja uwielbiam jak ktoś masuje mi głowę - choć u mnie taka malutka szczoteczka się nie sprawdzi - a szkoda :) Hi, hi, ale moje dzieciątko jest zadowolone, kiedy mamica masuje główkę tą mięciuteńką szczoteczką. Co się tyczy grzebienia, to szczerze na razie nie używamy go - bo te włoski co synio ma, to jeszcze na grzebień się nie nadają :) Ale w przyszłości kto wie. Może i grzebyczek w  ruch pójdzie :)
      Tak szczerze, to z tego co pamiętam, to już pierworodnemu jak kupowałam szczotkę do włosów, to była z Canpol babies, drugiemu syniowi tak samo, a trzeci synio ma zestawy aż dwa i też z Canpol babies. Jednak ta firma u nas króluje i to od ilu już lat :)

2 komentarze:

  1. Serio? Czesanie szczotką wzmacnia włosy? ;) Moje dzieci też miały szczotki z Canpola, ale chyba synka czesałam za dużo (ma bardzo gęste włosy i rosną jak szalone) a córeczkę za mało (cóż, włosy ma marniutkie po mamusi :P )

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiesz, mój pierworodny też ma rzadkie włosy, a czesany był szczoteczką z Canpola, drugi też czesany szczoteczką z Canpola i ma gęste włosy :) Ale wracając do meritum sprawy, to nawet fryzjerzy mówią, że szczotkowanie włosów pobudza meszki włosowe - czyli że jednak włosy może nie będą gęstrze przez takie szczotkowanie, ale będą lepiej rosły, będą zdrowsze :)

      Usuń