poniedziałek, 16 maja 2016

Chłopaki w Centrum Experymentu.

      Kiedy mamcia była na spotkaniu z bloggerkami w Gdyni (tu), tato zabrał synów do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Potem, kiedy już do nich wróciłam, synkowie mi opowiadali co tam widzieli i jak tam było. W sumie byli zadowoleni, choć jak to Ksawek określił, mogło być tam więcej atrakcji. No, jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził :) Ale podsumowując, znalazło się tam coś i dla starszych synków ciekawego i nawet kącik z zabawkami dla tego syncia najmłodszego :) Aż żałuje, że tam mnie zabrakło :) No cóż, może jeszcze uda mi się to nadrobić :) Przedstawiam Wam fotorelację z ich wypadu.


13 komentarzy:

 1. Piotruś był tam ze swoją klasą i był zachwycony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz, a moi byli zadowoleni, zachwytu nie było, no ale im to czasem trzeba gwiazdki z nieba, żeby ich zaskoczyć :)

   Usuń
  2. Najważniejsze, że się podobało :)

   Usuń
 2. Wow, jestem pod wrażeniem, że było dla nich mało atrakcji! Byłam ze dwa lata temu i dla mnie było ich tyle, że przez 2-3 h nie odwiedziłam wszystkich, a byłam już tak zmęczona że poszłam do domu z poczuciem, że muszę jeszcze wrócić i odhaczyć pozostałe ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, może dlatego starszy miał niedosyt, bo byliśmy już na kilku innych imprezach z podobnymi doświadczeniami i tutaj kilka się powtórzyło - no ale zadowoleni byli, a to najważniejsze :)

   Usuń
 3. Fajne miejsce,warto by było kiedyś się wybrać tylko Młody musi trochę podrosnąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że tak :) Wiem, że w Gdańsku też jest coś podobnego, ale jeszcze tam nie byliśmy.

   Usuń
 4. Ja mam w planach w tym roku zabrać Franka i widze że to będzie dobra decyzja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam nadzieję, że chłopaki jeszcze kiedyś mamę zechcą tam zabrać :) No i czekam na Wasze wrażenia z tamtąd :)

   Usuń
 5. Trochę mi to przypomina Warszawskie Centrum Nauki "Kopernik", do którego nota bene chcę się w te wakacje wybrać. Osobiście bardzo lubię tego typu rzeczy, w dzieciństwie z zapałem oglądałam występy iluzjonistów, zastanawiając się, jak oni to robią. W sumie to myślę, że warto podczas planowanej w przyszłym roku wycieczki uczelnianej do Trójmiasta zahaczyć o to miejsce. Bo domyślam się, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię pokazy iluzjonistów, lubię takie ciekawe miejsca, jakieś doświadczenia itp. Aczkolwiek te moje dzieciaki chyba za często gdzieś zabieramy i potem pewne rzeczy już im znane nie są tak ciekawe i nie zatrzymują ich na dłużej. Ale ja z chęcią bym się ta wybrała - może synkowie zechcą z mamą jeszcze tam pojechać :)

   Usuń
 6. Nie nudzicie się :) I fajnie :) Wspólnie czas spędzony z dziećmi, to bezcenny czas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy takiej żywej trójce jak nasza, to się nie da nudzić :)

   Usuń