sobota, 4 czerwca 2016

Monte Balance od TRND.

      Od TRND otrzymałam do testów Monte Balance. Deserek mleczny Monte znamy, zarówno te zwykłe, jak i z płatkami czy owocami - no są słodkie, smaczne, sycące. Byłam ogromnie ciekawa jak posmakują te Monte Balnce mojej rodzince i mnie. No i smakują!
    Ogólnie do testów miałam 6 x 6-ciopak jogurtów. Dla nas 3 6-ciopaki i do rozdania 3 6-ciopaki. Tych do rozdania jeszcze nie rozdałam, ale już jutro, czyli w niedzielę będzie okazja - komunia syna, będą goście z dziećmi, to i będzie komu opowiedzieć o Monte Balance i dać im do spróbowania :)

     To Monte Balnce tak jak zwykłe Monte składa się z mlecznego kremu z czekoladą i orzechami, aczkolwiek to Monte Balnce jest mnie j słodkie - jest produktem nowej receptury :) Produkt ten nie zawiera barwników, glutenu, żelatyny czy jakichś ulepszaczy. Piszą w przewodniku, że TO MONTE  ma prawie 30% mniej kalorii niż jest ich w klasycznym Monte. Ale jest tutaj tez mniej cukru, tłuszczu oraz białka. Zobaczcie jak moi chłopcy się zajadają tym Monte Balance.      Mnie, mężowi, a nawet naszemu najmłodszemu, bo prawie rocznemu synkowi smakuje ten deserek mleczny.      A Wy znacie nowe Monte Balnce? Może też macie przyjemność testowania tych deserków od TRND? Jak Wasze wrażenia po spróbowaniu ich??? No cóż, czekam na Wasze opinie o tym deserku :)

5 komentarzy:

 1. Nie miałam przyjemności testować. Tak opisałaś ten deser e z pewnością kupię moim szkrabom do spróbowania :) Klasyczne Monte jest dla nas ciut za słodkie, więc to powinien być strzał w dziesiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pyszności :) Moje maluchy uwielbiają ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też testuję Monte Balance. Nie padłam przed nim na kolana, ale naprawdę nie jest zły jeśli porównamy go z podobnymi deserami dostępnymi na rynku. Zdecydowanie lepszy w składzie w porównaniu do klasycznego monte. Mniej tłuszczu, cukru a więcej białka. Do tego brak konserwantów...
  Nie porównuję smaków. Nie jestem mega wielbicielką Monte, więc wersja balance mi osobiście odpowiada. Więcej o mojej opinii można przeczytać na blogu: https://biorepodlupe.blogspot.com/2016/06/monte-balance-firmy-zott.html
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjęcia :) Również testowałam Monte, od teraz jest moim ulubionym deserkiem, bardzo mi smakował.

  OdpowiedzUsuń