wtorek, 16 sierpnia 2016

Testy Pampers Active Baby-Dry.

      To moje pierwsze testy od Babyonline. Tym bardziej cieszyłam się, że przetestujemy pieluszki Pampers Active Baby-Dry 8-14kg. Piszę "przetestujemy" ale wiadomo, że testował je mój najmłodszy synio, a ja bacznie obserwowałam i wyciągałam wnioski :) 
       Pieluszki Pampers Active Baby-Dry są ulepszoną wersją z chłonnymi kanalikami. Musieliśmy na 2 tygodnie zrezygnować z używania innych pieluszek - używać mieliśmy tylko tych Pampersów. No i tak też uczyniliśmy. Zresztą jeszcze ich używamy, bo jeszcze kilka nam się zostało :)

      W ulotce przeczytałam że te pieluchy:
- mają chłonne kanaliki,
- pomagają równomiernie rozprowadzać wilgoć,
- lepiej zamykają ją w środku,
- do 12 godzin suchości.

      Była też propozycja wykonania testu. Który wykonałam. Do testu potrzebne były: pieluszka Pampers, 150ml wody, nożyczki i butelka - choć ja z butelki nie skorzystałam. 


       Jak widać, odmierzoną wodę po prostu wylałam an pieluszkę z pojemnika. Dosyć szybko woda się wchłonęła. 


     Już zmoczona pielucha. Teraz trzeba było chwycić mocno pieluszkę i energicznie nią potrząsać. Po chwili sprawdzić jak pieluszka jest sucha w kontakcie ze skórą. A na koniec przeciąć pieluszkę, aby zobaczyć chłonne kanaliki. 

      Jak widać, wszystko pięknie wsiąkło w te kanaliki i pieluszka na prawdę w dotyku była prawie sucha. Zresztą podczas testów pieluszkowych siuśki synka też dobrze się wchłaniały w pieluszki, bo ani razu nie miał mokrej pupy od siusiu. Ogólnie to w skali od 1 do 10 tym pieluszkom daję mocne 8! Prezentują się elegancko, mają mocne rzepy z elastycznymi boczkami, które rewelacyjnie dopasowywały się do ciała synka. Same pieluszki mają swój specyficzny zapach, który mi akurat bardzo odpowiadał. Nie był ani za mocny, ani za słaby. Nawet zauważyłam, że kiedy synio zrobił siusiu, to ten specyficzny zapach pieluszki dalej był lekko wyczuwalny. Pieluchy dobrze trzymały się na pupie syna, nie uczulały go, nie powodowały jakichkolwiek podrażnień, nie krępowały ruchów podczas chodzenia czy zabawy. Czyli super spełniały swoje zadanie. Aczkolwiek 3 razy zdarzyło się, że boczkiem wyciekła kupa. I to nie podczas spania, tylko podczas chodzenia. Wiem, wiem, niektórzy by powiedzieli, że przecież to normalne, że jak dziecko chodzi, siada, to kupę może wycisnąć. No niby mogło by się tak zdarzyć. Ale kiedy używaliśmy innych pieluch, takich wypadków nie mieliśmy. Dlatego taki mały minus dla Pampersów Active Baby-Dry. 

#BRT #babyonlineRT #BRTPampers 

      Dziękuję Pampers oraz Babyonline.pl za możliwość przetestowania tych pieluszek :)


1 komentarz:

  1. Szkoda, że nie napiszą co te super chłonne kanaliki mają w składzie i w ogóle same pieluchy co mają za cuda. Przepraszam, ale kocham wielo pieluszki i kiedy zgłębiam co raz bardziej temat jednorazówek i czytam często artykuły o nich co w nich siedzi to włos na głowie się jeży.

    OdpowiedzUsuń