wtorek, 13 września 2016

"Szary Domek" Katarzyna Szestak.

      W domu mamy spooooro książeczek dla dzieci - w różnym wieku i zarówno znajdzie się coś dla chłopców ( w sumie przewaga takich), ale i też dla dziewczynek. Dziś chciałam przedstawić Wam książeczkę, która odpowiadać będzie obu płciom. 


       Książeczka "Szary Domek" Katarzyny Szestak, "to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni, napisana i zilustrowana przez laureatki konkursu "Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książke dla dzieci." ."

      Ilustracje pani Natalii Jabłońskiej też są cudne - zobaczcie :) Moim dzieciom bardzo podobały się obrazki - było tylko - mamo pokaż obrazek, no pokaż!!!
      Jak się domyślacie, cała książeczka jest o Szarym Domku, który ni z gruszki, ni z pietruszki pojawia się pewnego dnia w Herbatkowym Miastku na ulicy Wietrznej i tam zamieszkuje. Ale czuje się samotny. Poszukuje więc przyjaciół, a najlepiej kogoś kto by w nim zamieszkał i z nim był na co dzień. Będzie miał kilku lokatorów, aczkolwiek czy któryś z nich zamieszka dłużej w Szarym Domku? Tego dowiecie się, kiedy sami tę książeczkę przeczytacie! 

9 komentarzy:

 1. Podoba mi się ta książeczka :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była dostępna w Biedronce. Jakiś czas na nią polowałam, bo kosztowała 10zł i raz dwa jej nie było, ale w końcu mi się udało :)

   Usuń
 2. Czytamy i my, chociaż narazie są to króciutkie, wierszowane, pierwsze książeczki, córka je uwielbia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To podobnie jak u nas z najmniejszym syniem. Czytam mu te sztywne książeczki lub normalne ale w króciutkimi wierszami.

   Usuń
 3. Czytamy i my, chociaż narazie są to króciutkie, wierszowane, pierwsze książeczki, córka je uwielbia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że mojemu molowi ksiązkowemu może się spodobac :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak uda się Wam upolować tę książkę, to życzę miłego czytania :)

   Usuń