piątek, 12 lutego 2016

Canpol babies - Blogosfera.

                  Cześć i czołem!                  

     Na pewno każdy z Was słyszał lub zna firmę Canpol babies i ich produkty dla kobiet oraz dzieci. Ja miałam tę możliwość, że nawet udało mi się z kilku innych źródeł dostać do przetestowania niektóre ich produkty. Zresztą wystarczy kliknąć w zakładkę TESTOWO I NAGRODOWO, by się przekonać co testowałam od nich. Ale tym razem postanowiłam spróbować swoich sił na ich oficjalnej stronce w BLOGOSFERZE


      Można dostać się do testów lub nawet zorganizować konkurs z ich produktami - jak tego dokonać? A prosto - trzeba się zalogować na ich stronce no i resztę wykonać, tak jak tam opisują - kliknij i się przekonaj. Super było by przetestować jakieś ich produkty - Hubi ucieszył by się z zabawki czy innego gadżetu :) A mama tym bardziej :) Jeśli i Wy jesteście zainteresowani testami z Canpol babies, to wpadajcie na ich stronkę i zapisujcie się!!!

2 komentarze:

 1. POWODZENIA! :)
  Nam udało się przetestować butelki i laktator :)
  Na razie czekam na odpowiednie produkty do testów, tak by faktycznie się przydały i miałabym możliwość przetestowania ich. Hania ma już 2 lata, ale niedługo będzie druga kruszynka, więc może coś się trafi w sam raz dla Niej i może mi się poszczęści, bo konkurencja jest zawsze spora :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, sporo osób się zgłasza, bo fajne rzeczy do testów są. Fajnie by było, jakby Hubi załapał się na jakieś testy.

   Usuń