piątek, 25 marca 2016

Blogosfera Canpol babies - podejście nr 2 :)

     Raz już próbowałam, teraz próbuję drugi raz - dlaczego? Dlatego, że warto! Bo Canpol babies rozdaje do testów super produkty!      Canpol babies zaprasza zarówno do testów ich produktów, jak również zaprasza blogerki do zorganizowania konkursu z ich produktami. Ja na razie na konkurs się nie zgłaszam. Jeszcze żadnego nie organizowałam i mam tremę, by w ogóle za takie przedsięwzięcie się wziąć. Aczkolwiek z chęcią zgłaszam się do testów, znaczy mama się zgłasza w imieniu synka :) 

     Teraz w tej edycji Canpol babies rozdaje 20 zestawów dla testerek i 10 dla organizatorek konkursów. Więc jeśli jesteście zainteresowani, to wskakujcie na stronkę Canpol babies, w prawym górnym rogu na czerwono wyświetla się Blogosfera, w którą klikamy no i pozostaje nam zapisać się albo na testy, albo do organizacji konkursu, albo tu i tu! Jak komu wygodnie :)

9 komentarzy:

 1. Może nie do końca na temat, ale...
  "A Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, jaką nas umiłował, i to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia. Łaską bowiem jesteśmy zbawieni"(Ef. 2, 4-5)
  Z okazji świąt Wielkiej Nocy chciałabym życzyć dużo łask otrzymanych od zmartwychwstałego Zbawiciela, pogody ducha, aby przeżyć te dni w rodzinnej, spokojnej atmosferze, a także by ich klimat trwał jak najdłużej w naszych domach, rodzinach, a przede wszystkim sercach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! I również życzę wielu łask Bożych, wesołego Alleluja, no i przy tym dzisiejszym lanym poniedziałku - mokrego ubrania!

   Usuń
 2. Ja juz mam za sobą okres gdy używaliśmy takich produktów

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę powodzenia, obyście dostali się do testów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia :) Nam też raz się udało i mieliśmy okazję przetestować laktator elektryczny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze zamierzam się zgłoisć, a potem wylatuje mi z głowy
  Bardzo lubimy z synkiem produkty Canpol :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A my się zgłaszamy i jak an razie nie udaje nam się dostać do testów, ale będziemy próbować dalej.

   Usuń