sobota, 7 stycznia 2017

10 urodziny - jeszcze trochę i nastolatka będę miała w domu :)

     Nie wiem kiedy te latka zleciały, nie wiem jak to się stało! Kiedy cofam się myślami do mojej pierwszej ciąży, do mojego pierwszego porodu i do momentu, kiedy pierwszy raz Ciebie synku zobaczyłam - to aż nie wierzę, że to było 10 lat temu!


     Ale fakt, kiedy patrzę na Ciebie, jesteś dużo większy niż te 10 lat temu, jesteś dużo cięższy, już nie ryczysz, ale pyskujesz, masz swoje własne zdanie na każdy temat i potrafisz być uparty jak osiołek! Ale jesteś też czuły, delikatny, opiekuńczy, lubisz sport i gry komputerowe, a to czego nie lubisz to szkoła! No cóż, przez szkołę każdy przejść musi :) Ale Syniu życzymy Ci raz jeszcze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Resztę życzeń już osobiście z braćmi i tatą Ci złożyliśmy i chcemy, żebyś był szczęśliwy i żeby Twoje marzenia się spełniły :) 


     Za rok będę mogła już mówić, że mam nastolatka w domu :)

10 komentarzy:

 1. Cudowny tort! Najlepszego dla synka! Podejrzewam, że już czuje się dorosły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu syna ;) On już od jakiegoś czasu podpytuje się o to i tamto, czy więcej by mógł itp., skoro jest starszy. Na pewne rzeczy mu pozwalamy z mężem, ale na pewne nie zgadzamy się jeszcze.

   Usuń
 2. Sto lat dla Ksawerego. Niech Wam rośnie zdrowo i wnosi radość do Waszego domu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu syna :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Sto lat Ksawery. Spelnienia najskrytszych marzen I wiecznego usmiechu na tej pieknej buzce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu Ksawka :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Sto lat dla Ksawka :)
  Jeszcze trochę i się zacznie ... pierwsze miłości i "mamo idę do kumpli" :D
  Dużo zdrówka dla niego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak będzie, czasem i dziś już mówi, ze idzie i wychodzi :) Ale na inne rzeczy ma jeszcze czas :) Dziękuję za życzonka :)

   Usuń
 5. Najlepszego dla młodego kawalera, czyli szansa na zaprzestanie płaczów w wykonaniu mojej Lulci dopiero za 5 lat heheh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz, płakać to on już dawno przestał, ale tak mi się napisało :) Niemniej każde dziecko kiedy indziej przestaje płakać :) Dziękuję za życzonka :)

   Usuń