poniedziałek, 13 lipca 2015

Gifty ze szpitala.

      Opisywałam już moje wspomnienia porodowe i szpitalne, ale nie pochwaliłam się jeszcze naszymi gifcikami ze szpitala. Były to pierwsze prezenty, które dostałam razem z Hubim. 

       Byłam na oddziale poporodowym chyba z 10 minut jak pielęgniarka przyniosła mi te 2 pudełeczka. Musiałam najpierw ulotki powypisywać, że otrzymałam takie prezenciki itp., itd. Potem w końcu mogłam zajrzeć do środka :)       Jak urodziłam moich dwóch pierwszych synków, to w szpitalu dostałam jedynie masę ulotek do czytania. A tym razem poza ulotkami trafiły się nam również próbki kremów, płynów, pieluszek czy nawet dostałam 2 buteleczki wody :) A Wy po urodzeniu swoich pociech dostałyście w szpitalu jakieś prezenciki? 

4 komentarze:

 1. Z Lulcią dostałam niebieskie pudełko z Calineczką nie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nic nie dostalam... prezenciki super!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dostałam podobne pudełka, oprócz próbek kremów i wody była jeszcze czapeczka, czyli tak naprawdę niewiele za udostępnienie swoich danych osobowych. Już parę ładnych lat minęło a jeszcze do mnie dzwonią ludzie z jakimś ofertami. Pytam się skąd mają mój nr telefonu i zawsze mówią: "po porodzie dostała pani pudełeczko i wypełniła pani ankietę".

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj my też dostaliśmy dwa takie pudełka smoczki kremy i nie wiadomo co jeszcze niektóre mamy do dziś.A na roczek dostaliśmy świetną kartkę od jednej z firm.

  OdpowiedzUsuń