wtorek, 12 lipca 2016

Odżywka do włosów Cera Plus.

     Uwielbiam kosmetyki do włosów. Wszelkie szampony, odżywki, maseczki itp. Tym bardziej buzia mi się uśmiechnęła, że mogę wypróbować ODŻYWKĘ REGENERUJĄCĄ DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH Cera Plus

     Nie jestem maniaczką mycia włosów codziennie. Choć były czasy, kiedy pracowałam na kuchni czy nawet jako bufetowa i moje włosy non stop pachniały frytkami i pizzą - wtedy musiałam myć włosy codziennie! Obecnie, jeśli nie wypada mi jakaś impra, to tak normalnie myję włosy 2 razy w tygodniu, i od razu dodaję, że za każdym razem nie stosuję akurat TEJ odżywki do włosów. Bo używam na zmianę tą z inną do włosów farbowanych i jeszcze jedną maską. Aczkolwiek małe zdanie o odżywce regenerującej CERA PLUS sobie wyrobiłam. 

      Odżywka mieści się w eleganckiej, plastikowej buteleczce. Pachnie delikatnie, ale przyjemnie. Jest dosyć gęsta i tutaj minus buteleczki jest taki, że buteleczka jest dosyć mało elastyczna i kiedy odżywki jest już mało w buteleczce, to jest problem z jej wydobyciem. Odżywkę nakładam na wilgotne włosy na 2-3 minuty i spłukuję ją. Co zauważyłam od czasu stosowania jej? No może trochę mniej łamliwe włosy mi się faktycznie zrobiły, ale wypadają jak wypadały - ale to raczej spowodowane jest karmieniem piersią :). I to co bardzo mi się spodobało, to fakt, że ułatwia rozczesywanie włosów! Bo naprawdę stosowałam już niejedną odżywkę czy maskę i po ich zastosowaniu włosów rozczesywanie było ogromnym problemem, a tutaj zdziwko - bo u mnie naprawdę pomaga w rozczesaniu włosów! Czy jakoś czuję żeby włosy były nawilżone lub ich wygląd się poprawił? Nie, tego nie zauważyłam. Ale ode mnie TA odżywka ma i tak plusa, za pomoc w rozczesywaniu włosów :) 

      Na koniec dodaję informację, że jeśli ktoś jest zainteresowany tą odżywką lub innymi kosmetykami dla siebie, męża czy dla dziecka z firmy Cera Plus , to niech zagląda do nich na stronkę i wyszukuje info - gdzie w swoim pobliżu w aptece mógłby dostać te kosmetyki. Bo dostępne są w małych aptekach lub sklepach zielarsko-medycznych tylko w niektórych miejscowościach. 

2 komentarze:

  1. Dostęp do tych kosmetyków jest ciężki i wydaje mi się, że to jest główny powód dlaczego tak mało osób wie o tych kosmetykach. A sama stwierdzam, że niektóre są świetna- u Nas się sprawdził krem na każdą pogodę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To jest to właśnie, bo u mnie w okolicy tylko w 1 aptece je dostanę. No ale jak to mówią, dla chcącego nic trudnego :)

      Usuń