poniedziałek, 10 lutego 2014

Kolejne zdobycze;)

      Zacznę od pochwalenia się cudem. Cudem, które wykonała dla mnie na zamówienie Ulka z blogu lacusie . Zresztą zobaczcie i sami oceńcie.                                      Tu solenizantka ze skrzyneczką, do której będzie chowała spineczki, gumeczki, wisiorki i bransoletki:):) Oby się wszystko zmieściło;) 
Ulka - raz jeszcze ogromniaste dzięki! Oczywiście w wolnej chwili zaglądajcie do Ulki, bo ona śliczności sama robi i to własnoręcznie. lacusie

     A teraz pochwalę się ostatnimi zdobyczami:) Więc u MINII z blogu MINIOWE SZCZĘŚCIA TRZY udało mi się w jej rozdaniu wygrać - a co? Hmmm... A to!

Piękny napis, który będzie zawieszony - jeszcze nie jest, ale miejsce upatrzone jest! Tylko w chwili obecnej upatrzone miejsce jest zajęte, jak się zwolni, to napis zawiśnie i będzie czarował swym urokiem:) MINII dziękuję Tobie raz jeszcze i muszę tu napisać, że jak przesyłka dotarła, to synkowie dopytywali A KTO TO PREZENT TAK ŁADNIE ZAPAKOWANY DOSTAŁ??? Spodobał im się bardzo papier w który miałaś zawiniętą przesyłkę:) 

         A najnowszym naszym nabytkiem jest nagroda z Rossmanna. A dokładnie wygrałam go na stronie  www.rossnet.pl . Najbardziej z tej nagrody ucieszyli się synkowie - bo cała nagroda jest ICH:) 
Pięknie zapakowane, dodatkowo zabezpieczone było w folii, więc nic nam nie wypadło podczas transportu do domku. 

      I tak na koniec to chciałam Was jeszcze zaprosić, ponownie zaprosić na rozdanie, a w sumie to na dwa rozdania u ZEBRY :
1. Rozdanie, które kończy się 22 lutego 2014r. NIETYPOWE ROZDANIE. Sponsorem nagród jest Zebra;)


 2. Rozdanie, świeżynka, kończy się 20 marca 2014r. KONKURS-ROZDANIE-WULKAN . Tu Zebra zaprosiła jako sponsora HOBBYHOUSE.  Nagrody są cudne;)10 komentarzy:

 1. Gratki z wygranych :) A swoją drogą ja też się bawię w takie cudowne ozdabianie skrzyneczek i innych przedmiotów :) Wasz skrzyneczka śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki;) Ja nie mam cierpliwości do takich rzeczy, ale dobrze mieć znajomych, którzy takie cuda potrafią tworzyć;)

   Usuń
 2. Bardzo sie ciesze,ze napis dotarl,a pakuje przewaznie w jakies ozdobne papierzyska zeby listonosz na pewno nie zapomnij jej doreczyc. BRAWO ZA WYGRANE i skrzyneczka bardzo ladna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz dziękuję;) No i świetny pomysł z tym kolorowym papierem:)

   Usuń
 3. piękna skrzyneczka sama bym taka chciała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby co, to polecam Ulkę z blogu lacusie :):)

   Usuń
 4. Ale reklamę mir zrobiłaś :) Cieszę się, że skrzyneczka się podoba :) Polecam się na przyszłość :) A swoją drogą to szczęściara z Ciebie, ciągle coś wygrywasz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby co - to polecam się na przyszłość:) Czasem cosik mi się uda wygrać;)

   Usuń
 5. Ale masz prezentów - woooooooowww!! :)))
  Daj troszkę tego szczęścia! Kochaniutka! :))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz, a mąż się śmieje, że mam większe nagrody wygrywać!

   Usuń