piątek, 13 czerwca 2014

Ot mała zmiana koloru włosów i różne zdania na ten temat.

    Korciło mnie, oj jak mnie korciło - już dłuższy czas korciło mnie na zmianę kolorku włosów! Kiedyś często farbowałam włosy, na rudo, na czerwień, na fiolet - czasem na brąz. Ostatnio robię to rzadziej, bo chciałam dać odpocząć włosom. No i chciałam pozbyć się odrostów po zeszłorocznych farbowaniach. Teraz zbliżają się okazje w rodzinie ( roczek mojego chrześniaka, podwójne chrzciny moich bratanic), to chcąc jakoś inaczej wyglądać, matka się pofarbowała! Ale nie tylko dla tych okazji się pofarbowałam - chyba najbardziej dla siebie samej - w końcu każda z nas lubi jakieś zmiany. Ot mała zmiana kolorku włosów i tyle radości:) 

     Chcąc zaoszczędzić na fryzjerze, sama zakupiłam farbę, sama ją sobie nałożyłam z małą pomocą męża  - z tyłu nie widzę ile skóry sobie farbuję zamiast włosów, więc mała pomoc męża nieoceniona! I tym to właśnie efektem teraz się chwalę:)      Sama robiłam fotki,więc jedna też dlatego niezaostra wyszła, ale co tam. Kolorek widać. Zresztą w późniejszych fotkach, też pochwalę się kolorkiem.

     Najlepsze były reakcje synków na mamy metamorfozę. Farbowałam włosy w nocy, jak synkowie spali, rano Ksawek wstał i zapytałam się go, jak mu się mój nowy kolorek włosów podoba? 
 - WIESZ MAMUŚ, W TYCH TWOICH STARYCH WŁOSACH BARDZIEJ MI SIĘ PODOBAŁAŚ! 
 Hmmmm... No ok, twarda jestem, może jak synio się przyzwyczai do nowego kolorku, to zmieni zdanie;) Później młodszy się obudził i jego też zapytałam się jak mama wyglądam?
 - 100 RAZY LEPIEJ MAMUŚ WYGLĄDASZ! 
 No to mnie podniósł na duszy:) Za chwilę Pati szedł do śmietnika wyrzucić coś i zauważył kartonowe opakowanie po farbie - wyjął je, chwilę się przyglądał i powiedział:
 - ALE TA PANI NA OPAKOWANIU WYGLĄDA 101 RAZY LEPIEJ!

     A Wam jak się podobam w nowym kolorku? Pocieszycie mnie, czy dobijecie do żywego jak synkowie? Oczywiście piszcie szczerze! :)

10 komentarzy:

 1. Do twarzy :) lubie takie czerwienie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię i dlatego się tak farbnęłam;)

   Usuń
 2. Pięknie wyglądasz a teksty chłopaków obłędne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Uluś:) Nooo jak oni co powiedzą, to z mocą;)

   Usuń
 3. Kolorek bardzo ładny! I widać, że wyszedł idealnie, włosy się pięknie błyszczą. Ja jestem brunetką, więc czym bym nie pofarbowala to i tak nie widać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie jest tak źle? Na pewno fryzjer ma jakąś radę na to, aby jednak kolorek był widoczny i u Ciebie:)

   Usuń
 4. Eeee no superowo :D Pasuje Ci :D:D

  OdpowiedzUsuń