Przejdź do głównej zawartości

Grzyby potrafią być fascynująco piękne!

     Niedziela + piękna jesienna pogoda = rodzinny spacer do lasu!

     Grzyby możemy podzielić na jadalne i trujące. Ale nigdy na grzyby nie patrzyłam jak na obiekt do fotografowania! A  muszę powiedzieć, że grzyby potrafią być mega fascynujące! Zresztą zobaczcie sami, co udało się nam sfotografować podczas spaceru. Dodam, że większość fotek jest zrobiona przeze mnie, ale kilka jest przez mojego męża :)






























         I jak Wam się podobają nasze fotki ze spacerku? 

Komentarze

  1. Chętnie bym poszła na taki spacer. :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam jeść grzyby niestety nie chodzę ich zbierać bo zwyczajnie się nie znam. A nieznając się po prostu się ich boję. Wolę zostawić te spacery tym , którzy i to lubią i mają wiedzę na ten temat :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja zbieram tylko te, które znam na 100%, a których nie znam, to nie zbieram. Za to do fotografowania nadają się wszystkie - jadalne i te niejadalne też :)

      Usuń
  3. Kiedyś lubiłam chodzić do lasu, teraz w sumie też lubię, ale boję się kleszczy. Wszystko jest dobrym obiektem do fotografowania, grzybki też :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Święta racja :)
      U nas chyba tych kleszczy jest mniej, albo po prostu my ich tak nie przyciągamy.

      Usuń
  4. Naprawdę piękne zdjęcia. Aż mam ochotę pójść do lasu choć nigdy nie lubiłam chodzić na grzyby..

    OdpowiedzUsuń
  5. Dla mnie w ogóle las o tej porze roku jest najpiękniejszy :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Ja grzyby uwielbiam zbierać i jeść :) Fotki super.

    OdpowiedzUsuń
  7. Uwielbiam oglądać grzyby. Szczególnie te z pięknymi kapeluszami. Cudne zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń
  8. Mój mąż zajmuje się fotografią przyrodniczą - dzięki niemu odkryłam jak piękny może być świat... właśnie grzybów :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O proszę! To moje zdjęcia , przy zdjęciach Twojego męża, to się nie umywają. Ale mam nadzieję, że choć jedno się spodobało :)

      Usuń
  9. Zgadza się to nie tylko smaczny dodatek do wielu dań, ale także wdzięczny obiekt fotografii. ;)

    OdpowiedzUsuń
  10. To wielki dar Aniu umieć zachwycać się otaczającą nas przyrodą. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz